Повномасштабна війна триває — всього три місяці нас відокремлюють від другої річниці цієї трагічної події.

24 лютого 2022 року окупанти вторглися на територію нашої країни з північного, східного та південного напрямку. Ворог все ще контролює частину наших областей, але воїни ЗСУ роблять усе можливе, аби вигнати росіян із України. З того моменту багато змінилося — особливо приємно знати зрадників в обличчя. Всіх, хто приховував свою любов до окупантів до останнього моменту. Одним із таких є Олександр Єгоров — боксер, який втік до РФ.

Нещодавно він виступив у Ташкенті, Узбекистан. Однак не так, як йому хотілося б. Щорічний конгрес Всесвітньої боксерської ради подарував йому чергову поразку. Українці вже називають це кармою. У другому раунді узбек Абдумалік Халокову, потужним ударом, змусив зрадника Батьківщини полежати на рингу. 

Боксера-зрадника наздогнала карма - за Україну на рингу

Це вже дев'ята його поразка у професійному спорті. Три з них він отримав уже у країні-агресорі. А востаннє перемагав ще п'ять років тому, у Києві, взимку 2018 року.

Що найгірше у всій цій історії, так це те, що перед поєдинком був опублікований постер вечора боксу... і там Єгоров постав, ховаючись за українським прапором.

Боксера-зрадника наздогнала карма - за Україну на рингу

Джерело