Обстановка на лівому березі Дніпра під контролем. Підрозділи морської піхоти спільно з іншими компонентами Сил оборони успішно утримують свої позиції в цьому районі, ділиться детально військовий експерт Олег Жданов. 

Ще одна їхня стратегія: експерт розповів про плани окупантів на східному фронті, чи є ризики

Наші захисники закріплюють свою присутність на захоплених позиціях і завдають ефективних атак у відповідь на ворожі провокації. Крім того, на Херсонському напрямку українські військові активно ведуть контрбатарейну боротьбу, завдаючи шкоди противнику в його тилу.

Ще одна їхня стратегія: експерт розповів про плани окупантів на східному фронті, чи є ризики

"В інших напрямках фронту, таких як Сіверський та Слобожанський, противник підтримує свою військову присутність у найближчих прикордонних районах. Його активна диверсійна діяльність спрямована на запобігання розгортанню наших військ у критично важливих напрямках. Існує збільшення щільності мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Білгородській області, як частина стратегії противника" – ділиться експерт.

Ворожі війська атакують українські позиції на захід від Роботино, що свідчить про незначне просування українських сил.

"А ось на Авдіївському напрямку російські сили продовжують спроби оточити Авдіївку, але ЗСУ утримують оборону, завдаючи противнику значних втрат. Напад окупантів на схід від Степового, Авдіївки та Первомайського в Донецькій області залишається безуспішним" - Раніше повідомляв експерт. 

Останні новини України: 

Джерело