У Хмельницькому сьогодні, 21 листопада, поклали квіти до пам’ятних знаків Героям небесної сотні та прочитали молитву. Так в річницю Революції Гідності та Свободи вшанували пам’ять загиблих за Україну.

У День гідності та Свободи, місцеві жителі та гості міста зібралися біля меморіалу Героям Небесної Сотні. Сто людей вшанувала хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за Незалежність держави. Після цього молитву за загиблими прочитав капелан Національної академії державної прикордонної служби України Діонісій Дьяченко.

До меморіалу Героям Небесної Сотні поклали квіти.

Річниця Революції Гідності. Як відзначили у Хмельницькому

Вшанувати загиблих за Свободу в День Революції Гідності прийшов і її учасник Володимир Гаман. Чоловік розповідає про ті події: "Вся Хмельниччина підтримувала. Хмельницький підтримував. І в Київ їздили".

Володимир Гаман каже, тоді був поранений: "Я з першого дня вийшов зі студентами. Був у Києві, у відрядженні, так я зі студентами залишився. 18 числа з Києва приїхав і тут отримав кулю. 19 лютого о 12 годині 20 хвилин був поранений біля СБУ".

Від пам’ятника Героям Небесної Сотні хмельничани перейшли на майдан Незалежності, де поклали квіти до Стели пам’яті Героїв небесної Сотні та учасників АТО.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

Джерело