Відома українська співачка Міла Нітіч заробила на квартиру завдяки передвиборчій компанії Януковича. Про це вона розповіла в інтерв'ю Аліні Доротюк. 

«У 2009 році, коли ми повернулися з «Нової хвилі», ми отримали приз від Алли Борисівни – $50 тис. І після цього у нас була передвиборча кампанія. Тоді ми співали за Віктора Януковича. Я не буду це приховувати. Чого боятися це говорити, якщо це був 2009 рік. У нас були концерти й з тих концертів залишилася певна сума грошей. Частина йшла продюсеру за його роботу, частина мала вкладатися в проєкт. В моєму рідному місті Хмельницькому мер тоді поставив мене в чергу на соціальне житло і придбати його допоміг Володимир Бебешко», – розповіла співачка.

Однак, проживши там тривалий час з батьком і родиною, артистка вирішила продати квартиру. Склавши разом усі гроші, вона зробила перший внесок на купівлю помешкання в Ірпені.

«Я не стидаюся»: Міла Нітіч розповіла, як завдяки Януковичу заробила на квартиру

«У цій квартирі десь до 19-го року жив мій тато з сім'єю, а потім я прийняла рішення, що я хочу своє житло. Оскільки я на той момент прожила вже дев'ять років у Києві, а у мене нічого свого не було. І ми були на грані розриву з Володимиром Володимировичем (Бебешко – ред.). Я продаю ту квартиру, роблю перший внесок в котлован в Ірпені. Потім була ще певна кількість концертів, які дали мені можливість зробити ще кілька внесків. Поступово, за півтора-два роки я цю квартиру виплатила», – сказала Нітіч.

Джерело