Прикордонники затримала двох чоловіків, які хотіли потрапити до Румунії.

Для цього вони використали надувні нарукавники та дитяче коло, повідомляють у Державній прикордонній службі.

Прикордонники з’ясували, що житель Закарпаття пообіцяв своєму товаришу з Полтавщини супроводити його до Румунії через річку. Для цього він надав полтавцю гідрокостюм та надувне дитяче коло, для себе обрав надувні нарукавники із рожевими фламінго.

Наче малі діти: ухилянти з надувними нарукавниками та колом намагались переплисти Тису

«Про те, що глибина Тиси на напрямку їх руху сягає чотирьох метрів, а ширина майже 50 метрів і, що у річці вже потонули майже два десятки чоловіків – провідник волів мовчати», – йдеться у повідомленні.

За послугу закарпатець планував отримали 3 200 доларів. Однак, чоловіків затримали співробітники ДПСУ. Прикордонники склали стосовно них адмінпротоколи щодо спроби незаконного перетину державного кордону. Справи передали до суду. Крім того, закарпатцю загрожує до 5 років ув’язнення за спробу незаконного переправлення людини через кордон.

Наче малі діти: ухилянти з надувними нарукавниками та колом намагались переплисти Тису Наче малі діти: ухилянти з надувними нарукавниками та колом намагались переплисти Тису Наче малі діти: ухилянти з надувними нарукавниками та колом намагались переплисти Тису

Джерело