Ресторан відкрили неподалік залізничного і автовокзалу. 
 
Сьогодні, 17 листопада, відкрили ресторан McDonald’s у Яремче за адресою вул. Свободи, 263, пише Галицький кореспондент з посиланням на пресслужбу компанії. 
 
У ресторані площею понад 407 м2 передбачені 123 місця для відвідувачів у залі і ще 112 на терасі. Замовлення можна здійснити через термінали самообслуговування всередині закладу на одній з 10 цифрових площин.  А туристи, які проїздом прямують далі автівками, зможуть залишити їх поруч із рестораном на великому паркувальному майданчику або скористатись послугою МакДрайв.
 
“Новий McDonald’s розташований у середмісті та має мальовничий краєвид. Зовсім поруч від ресторану – залізничний та автовокзал, тож заклад буде зручним для туристів, які приїхали підкорювати гірськолижні вершини. Водночас неподалік і принади міста – сувенірний ринок з виробами місцевих умільців і майстринь, водоспад Пробій, який заворожує своєю красою, і трохи далі – стежка, що веде на скелі Довбуша”, – йдеться у повідомленні.
 
Ресторан і МакДрайв працюватимуть з 07:00 до 22:00. Під час повітряної тривоги заклад зачинятиметься, і відкриється орієнтовно через годину після її скасування. 
 
Заклад на 235 місць: у середмісті Яремче відкрили McDonald’s
 
 
Заклад на 235 місць: у середмісті Яремче відкрили McDonald’s

Джерело