На війні загинули четверо захисників з Кіровоградської області. Це – Костянтин Авраменко з міста Олександрія, Іван Кулинич та Олексій Шумов з Олександрівської громади, Сергій Гонтаренко з Петрівської.

Костянтин Авраменко загинув 11 листопада під час виконання бойового завдання в Харківській області. Молодшому сержанту було 52 роки. У військового залишилась дружина. Про дату і місце поховання Костянтина Авраменка повідомлять додатково. Це інформація від міського голови Олександрії Сергія Кузьменка.

Іван Кулинич загинув 10 листопада в районі околиць села Орлянка на Харківщині. Боєць народився у 1986 році в селі Бандурове Олександрівської громади.

Олексій Шумов загинув 13 листопада під час мінометного обстрілу на території Серебрянського лісництва у районі села Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Захисник народився у 2022 році в селі Родниківка Олександрівської громади. Йому був 21 рік. Про дату з прощання з захисниками повідомлять додатково.

На війні загинули четверо захисників з Кіровоградщини

Сергій Гонтаренко загинув 15 листопада поблизу села Роздолівка на Донеччині. Служив кулеметником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Чоловік народився 22 квітня 1983 року у місті Долинська на Кіровоградщині. Після закінчення місцевої школи здобув професію електрогазозварника у ПТУ № 8 в місті Кривий Ріг.

Був учасником антитерористичної операції на сході України, у 2016 році отримав бойове поранення. Із 25 червня 2021 року проходив військову службу за контрактом.

У бійця залишились дружина та двоє доньок. Чоловікові було 40 років.

Джерело