Баскетбольна команда “Прикарпаття-Говерла” готується до нового сезону. Сьогодні гравці провели відкрите тренування та поділилися планами на наступний сезон.

Директор БК “Прикарпаття-Говерла” Андрій Дроздов зазначив, що сезон вони розпочинають вже в цю п’ятницю.

“Ми зараз закінчили турнір, де зайняли друге місце. У нас були серйозні конкуренти – Львівська Політехніка та “Будівельник-Дніпро”. Але наша команда унікальна, оскільки з 12 гравців – одинадцять є студентами Коледжу фізичного виховання та спорту. Важливо зазначити, що нам вдалося виграти Всеукраїнську універсіаду в травні цього року. Наша основна задача – потрапити в плей оф і далі боротися за нагороди.” – Андрій Дроздов.

Гравець команди Степан Лесик запевнив, що вони готуються до нового сезону та в планах – перемагати. А розпочали підготовку ще з літа.

“Готувалися ми з літа, часу відпочити не було. Трішки залікували травми та відразу приступили до роботи. Хочеться показати себе, всі хлопці молоді – хочуть засвітитися. Завжди хочеться перемагати. Хочемо довести, що ми не “середня”, – розповів Степан Лесик.

БК “Прикарпаття-Говерла” розпочинає новий сезон: очікування та плани команди БК “Прикарпаття-Говерла” розпочинає новий сезон: очікування та плани команди БК “Прикарпаття-Говерла” розпочинає новий сезон: очікування та плани команди БК “Прикарпаття-Говерла” розпочинає новий сезон: очікування та плани команди БК “Прикарпаття-Говерла” розпочинає новий сезон: очікування та плани команди БК “Прикарпаття-Говерла” розпочинає новий сезон: очікування та плани команди БК “Прикарпаття-Говерла” розпочинає новий сезон: очікування та плани команди БК “Прикарпаття-Говерла” розпочинає новий сезон: очікування та плани команди

Джерело