Працівник "Укрзалізниці" вмикав музику шансон та викликав скандал через своє спілкування з пасажирами. Інцидент стався у вагоні №6 потяга Київ-Ужгород. Подія набула великого резонансу після того, як журналістка Любов Величко розповіла про неї у своєму Facebook-дописі.

Провідник

Любов Величко розповіла, що подорожувала потягом №59 Київ-Ужгород та виявилася в ситуації стресу через російську музику та розмову провідника вагона. Вона звернулася до провідника потяга  "Укрзалізниця" і нагадала йому, що в Україні діє закон, який забороняє відтворення російської музики у публічних місцях. 

Провідник

Відповідь провідника "Укрзалізниця" була несподіваною, оскільки він почав розповідати про братів-слов'ян, церкву та виразив бажання поїхати до своїх родичів у Москву. Зазначається також, що ця тема викликала агресивну реакцію працівника "Укрзалізниці", і він навіть двічі без попередження входив у купе пасажирів, щоб продовжити свої думки.

"Укрзалізниця, нагадайте своїм провідникам, що російський шансон у вагонах вмикати заборонено. А коли я зробила зауваження провіднику, той обурився, і почав читати лекцію про те, ми воюємо з орками, і що ми всі брати-слов'яни, і ще щось про церкву, і про те, що він хоче до родичів у Москву. Дикість. Такого не має бути зараз - під час війни", - написала Любов Величко.

Провідник

Любов Величко відзначила, що така поведінка працівника "Укрзалізниці" є неприпустимою, особливо в умовах війни. Вона пояснила, що на той момент була з дітьми, які потребували її уваги, і не мала можливості піти до начальника потяга.

Останні новини України:

Джерело