В Охтирці на Сумщині попрощалися з сержантом Валерієм Лучаніновим. Захисник помер 25 вересня від хвороби в полтавському онкоцентрі, повідомили в Охтирському центрі комплектування.

Церемонія прощання з воїном почалася за місцем проживання чоловіка — по вулиці Ювілейна в Охтирці.

"Валерій був тихою, спокійною людиною. Він трішки молодший за мене. Він раніше займався спортом, бігав взимку в одних спортивних плавках, босі ноги. Він дуже чуйна людина, ніколи нікого не образив. З жінкою жив тихо, спокійно. Онуки в нього є, він люблячий дідусь", — розповіла сусідка Валерія Лучанова Надія Петренко.

"Дуже гарна людина, працював, служив, спортом займався, нікого не ображав ", — розповіла знайома загиблого Надія Дараган.

"Разом виконували замовлення. Як мужик він нормальний. По роботі його знаю, дуже гарна людина. Він мені допомагав, підказував, я самоучка, він мені підказував. У нас тоді був гарний колектив", — сказав колега Валерія Лучанінова Анатолій Манчук.

"Валерій Іванович, не дивлячись на свої 56 років, сказав, що у нього є донька, дві прекрасні онучки, і хто як не він піде воювати. Не знаючи про свою хворобу, нікому не жаліючись, він пішов і чесно виконував свій обовязок військовий ", — розповів начальник груми морально-психологічного забезпечення Охтирського районного територіального центру комплектування Сергій Грицай.

Поховали Валерія Лучанінова на Миколаївському кладовищі міста Охтирка, поруч із родичами.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело