Прикарпатець Мар’ян Максимчук увійшов у список найуспішніших українців до 30-ти років, який склав український журнал “Forbes”.

Про це бізнесмен написав на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Я у списку Forbes-30 до 30. Це щось неймовірне і нереальне. Знову листаю журнал і думаю, – це точно я?! Це точно про наш “TetrisBOX”?! Це дуже надихає і дає енергію на нові і нові звершення у бізнесі та житті. Я дуже дякую усім за підтримку на моєму шляху”, – пише Мар’ян Максимчук.

Прикарпатець увійшов у ТОП-30 найуспішніших українців за версією “Forbes”

Калушанин потрапив у тридцятку разом із підприємцями, музикантами і нардепами як засновник сервісу зберігання речей “TetrisBOX”.

За його словами, у 2016-му році він переїхав до Києва. Сім’я жила в однокімнатній квартирі. Згодом виникла проблема – де розмістити речі, яких ставало все більше. Сервіс для віддаленого зберігання майна в боксах знайшли лише в США.

Так Мар’ян Максимчук створив мережу складів для речей “TetrisBOX”.

На сьогодні сервісом користується 800 постійних клієнтів. Наприклад, підприємства зберігають там продукцію, архіви, офісні меблі.

Склади “TetrisBOX” розташовані у Києві та Львові.

Нагадаємо, що “Forbes Ukraine” визнав Івано-Франківськ найкращим містом для бізнесу

Прикарпатець увійшов у ТОП-30 найуспішніших українців за версією “Forbes” Прикарпатець увійшов у ТОП-30 найуспішніших українців за версією “Forbes” Прикарпатець увійшов у ТОП-30 найуспішніших українців за версією “Forbes”

Джерело