Модель, актор і танцівник Назар Грабар, який з початком повномасштабної війни пішов на фронт і захищає нашу країну у лавах ЗСУ, згадав своє довоєнне життя.

Так, артист-захисник знявся у кліпі української співачки та блогерки Діани Глостер на пісню "Кіно". У роботі Грабар зіграв хлопця Діани, який, судячи з тексту пісні, не хоче з нею цілуватися.

За задумом режисера Глостер намагається у своєму байдужому хлопцеві розбудити бурхливі емоції. Зокрема, робить вона це у спортивному карі, відтворюючи різні трюки. Зазначимо, що у відео Діана дріфтила самостійно, до цього вона два тижні проходила підготовку. Також у кліпі виконавиця влаштувала запальні танці.

Модель-захисник Назар Грабар знявся у літньому кліпі відомої співачки

Шанувальники радісно зустріли роботу Глостер і були приємно вражені появою у відео Назара Грабара: "Кліп надзвичайно чарівний і прекрасний, а за Назара окремий лайк", "Неймовірний кліп! Такий дрифт і Назар має такий гармонійний вигляд тут!", "Вже 50 разів передивилась. Дуже класно вийшло. І класно що саме Назар був героєм ( пам'ятаю, як ви довго шукала актора). Все склалось як треба".

Зазначимо, що Назар Грабар з початком повномасштабної війни пішов захищати Україну у лавах ЗСУ. До війни артист був танцівником у балеті Світлани Лободи та зіграв головну роль у її кліпі "Твои глаза".

Нагадаємо, що взимку захисник на передовій отримав поранення у груди. Грабар розповів, як це сталося.

Читайте також:

  • Валерій Залужний в молодості і зараз: як змінився головнокомандувач ЗСУ
  • Ексчоловік Ані Лорак Мурат похизувався новою дружиною-копією співачки
  • Валентина Хамайко прокоментувала горе, яке сталося в її родині

Джерело