Внаслідок ракетного удару по Дніпропетровській області під час влучення у будинок  в Підгородненській громаді, серед постраждалих опинилися 15-річний Сашко та 11-річний Денис. Їхня родина вижила. Всі троє змогли вибратися, хоч і отримали поранення. 

Про стан двох хлопців, які постраждалі через "прильот" по Підгородненській громаді, розповів очільник ОВА Дніпропетровської області Сергій Лисак.

"Мить – і квартира перетворилася на руїни. Та головне – родина вижила. Всі троє змогли вибратися, хоч і отримали поранення. Дитина – в реанімації. Як і ще два хлопці, постраждалі через "прильот" по Підгородненській громаді. 15-річний Саша – найтяжчий. У сусідній палаті – 11-річний Денис. У дітей множинні травми, струси мозку, переломи. Всіх прооперували", – повідомив Лисак. 

Ракетний удар по житловому будинку під Дніпром: в ОВА повідомили про стан дітей, які вижили під руїнами

Весь час поряд з хлопцями рідні та медперсонал. Наразі, за словами Лисака, юні пацієнти перебувають під наглядом лікарів.

"Якщо так буде й далі, невдовзі переведуть їх до звичайних палат. Рани загояться, але спомин про найстрашніший вечір – не зітреться ніколи",  – повідомив Лисак. 

Нагадаємо, 3 червня, російські окупанти завдали ракетного удару по передмістю Дніпра. Тоді постраждали 22 людини, з них 5 – діти. Дві будівлі, між якими влучила ворожа ракета, частково зруйновані. Пошкоджено ще й 10 приватних будинків, авто, магазин, газопроводи.

Читайте також:

  • Батько несамовито кричав: стали відомі подробиці загибелі дитини у передмісті Дніпра (фото)
  • Ракетний удар Росії по житловому будинку під Дніпром: загинула дитина (фото)
  • Нічна атака по Дніпру: пораненому рятувальнику роблять операцію, ще двоє постраждалих - у лікарні

Джерело