В Угорниках Івано-Франківської громади відбувся літній турнір з таеквон-до. Його присвятили пам’яті 46 військових, які загинули в російсько-українській війні.

У змаганнях взяли участь приблизно 70 учасників, розповів Суспільному начальник відділу спорту Івано-Франківської громади Андрій Данищук.

“Організовуючи такі турніри, ми робимо дві речі: оздоровлюємо дітей, адже це — пропаганда спорту та здорового способу життя, а також вшановуємо пам’ять наших загиблих героїв. Тобто це — не просто змагання”, — розповідає Андрій Данищук.

У Франківській громаді відбувся літній турнір з таеквон-до, присвячений пам’яті полеглих воїнів. ВІДЕО

З його слів, турнір став завершальним етапом сезону 2022-2023 років. На літніх канікулах діти будуть готуватися до наступного сезону, який розпочнеться у вересні.

Тренер Володимир Качкан на змагання привіз 12 своїх підопічних. Чоловік каже: до турніру вони готувалися, тому очікують на гарний результат.

“Вік моїх підопічних — від шести до 16 років. Є навіть одна 30-річна спортсменка. Тренувальний процес у нас безперервний. Ми готуємося завжди до змагань. Тобто немає такого, що ми десь менше, а десь більше викладаємося. Ми — постійно у формі”, — каже Володимир Качкан.

9-річний Павло Олексюк з Івано-Франківської громади займається таеквон-до понад рік. На турнірі хлопець провів вже два поєдинки: один — програв, інший — виграв.

“Я здивований, бо минулого разу я цьому супернику програв. Я радий, не очікував такого. Цього разу вдалося перемогти, бо я зрозумів, що він завжди починає поєдинок одним способом”, — ділиться враженнями спортсмен Павло Олексюк.

За словами голови громадської організації “Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО” та співорганізатора турніру Степана Чомка, змагання проводять вдруге.

“Це — пам’ять про загиблих героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну для дітей та студентів, які зараз вчаться. Щоб вони бачили, якою ціною дається ця свобода”, — говорить Степан Чомко.

Джерело