Дітям загиблих військовослужбовців із Солотвинської, Старобогородчанської, Богородчанської та Дзвиняцької громад вручили 26 іменних кулонів . Наразі такі кулони отримали вже 260 дітей з області. Про це повідомили на Facebook-сторінці Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Зі слів керівника відділу Міністерства у справах ветеранів в області Володимира Веркальця, акцію проводять вже вчетверте.

"Ці сердечка, які ми даруємо дітям, є своєрідними оберегами для них. Коли їм важко, коли потрібна підтримка, ми просимо дітей міцно тримати у своїх кулачках сердечка і таким чином просити допомоги у своїх батьків, які, на жаль, уже на небесах. Але часточка серця батька завжди з дитиною", — каже Володимир Веркалець.

Дітям полеглих військовослужбовців з Івано-Франківщини вручили 26 іменних кулонів

Цю акцію ініціювало та реалізовує "Всеукраїнське військово-цивільне об'єднання "Бойове братерство України".

Наразі в Україні вже вручили орієнтовно дев'ять тисяч кулонів.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело