Сестри Алексіїви виграли дві медалі Суперфіналу Кубка світу.

Збірна України з артистичного плавання завоювала другу та третю медалі Суперфіналу Кубка світу з артистичного плавання. Обидві нагороди здобули сестри Алексіїві, Марина та Владислава.

Суперфінал з артистичного плавання у іспанському Ов'єдо підсумовує виступи спортсменів у сезоні Кубка світу. Турнір у подібному форматі проходить вперше в історії.

Україна завоювала дві медалі у змаганні дуетів у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання

На старті Суперфіналу збірна України посіла друге місце у технічному змаганні груп. Після цієї нагороди "синьо-жовті" здобули ще одну медаль – на цей раз у змаганні технічних дуетів. У цій дисципліні Марина та Владислава Алексіїві з результатом 242.0541 бала стали третіми.

У третій змагальний день сестри Алексіїві представляли України у довільній програмі дуетів, де вони уже перемагали на етапі Кубка світу в Монпельє. У Суперфіналі суперницями українок стали дев'ять пар з інших країн.

У фіналі Марина та Владислава Алексіїві виконали програму зі складністю 32.8500 бала. За своє виконання артистичні плавчині отримали у підсумку 217.1771 бала. Цього результату вистачило на друге місце. Першими у змаганні стала ізраїльська пара Шеллі Бобріцкі та Аріель Нассі, яка обійшла українок на вісім балів.

Суперфінал. Кубок світу. Артистичне плавання. Довільна програма дуетів: топ-3 Шеллі Бобріцкі / Аріель Нассі (Ізраїль) – 225.7915 бала Марина Алексіїва / Владислава Алексіїва (Україна) – 217.1771 Брег'є де Брауер / Марлос Стенбек (Нідерланди) – 214.3355

Здобувши третю медаль на турнірі, Україна у режимі реального часу вийшла на п'яте місце у медальному заліку. Проміжним лідером за цим показником є Іспанія, яка виборола вісім нагород (чотири "золота" та чотири "срібла").

Що далі для збірної України з артистичного плавання У Суперфіналі Кубка світу "синьо-жовті" претендують на медалі ще у акробатичній групі. Змагання у цій дисципліні відбудуться у неділю, 4 червня. Після завершення сезону Кубка світу з артистичного плавання збірна України візьме участь у чемпіонаті світу з водних видів спорті, який у 2023 році пройде з 14 по 30 липня у японському місті Фукуока.