Фінансову допомогу для розвитку малих та середніх сільськогосподарських підприємств можна отримати на Полтавщині та ще у двох регіонах. У середньому по 40 тисяч доларів надає міжнародна гуманітарна організація "Mercy Corps". Про це Суспільному повідомили її представники.

Хто може отримати фінансову допомогу на Полтавщині

Представники гуманітарної організації будуть розглядати заявки від малих та середніх фермерських підприємств із регіону, які залучають чи планують залучати до роботи сільські господарства чи дрібних фермерів.

Учасників відбиратимуть за конкурсом. Основні критерії:

Фермери з Полтавщини можуть отримати грошову допомогу для розвитку господарства аргументація необхідності отримання допомоги; відповідність умовам та цілям програми; бізнес-ідея має передбачати отримання прибутку після впровадження; досвід ведення бізнесу тощо.

Також учасники мають бути офіційно зареєстрованими й зуміти вкласти власні гроші у розмірі до 50% від суми допомоги. Розмір середньої виплати складає 40 тисяч доларів у гривневому еквіваленті. Реєстрацію охочих розпочали на офіційному сайті.

Додаткові консультації можна отримати за телефонами: +380679114131 – Михайло, +380671845765.

Що відомо про програму підтримки сільгосппідприємств

Програма підтримки економічної стійкості України від міжнародної організації, окрім Полтавщини, діє також для жителів Сумської та Чернігівської областей. Виняток – райони, де тривають активні бойові дії, місцевість із обмеженим доступом чи ризиком для життя та ведення діяльності.

"Мабуть не залишилося такої сфери в сільському господарстві, яка б не постраждала від наслідків війни. Програма "Mercy Corps" допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити сприятливе середовище для розвитку дрібної фермерської діяльності", – повідомила директорка Програми гуманітарного реагування для України Кара Бак.

Ця міжнародна гуманітарна організація діє в Україні від початку повномасштабної війни з Росією. Допомагає також біженцям та внутрішньо переміщеним людям. Організація та її партнери за 2022-й рік їжу, надали фінансову та психосоціальну підтримку для 1,38 мільйона жителів України.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело