Херсонська художниця Анна Волик під час окупації виїхала з міста до Києва. Нині майстриня знову вдома та продовжує займатись справою, яку розпочала 3 роки тому – малювати квіти на дверях херсонських багатоповерхівок.

Рожеві півонії на дверях під’їзду однієї з херсонської багатоповерхівки. Тепер щодня їх бачать не тільки жителі будинку, а й херсонці, які проходять повз.

"Це не те слово, я в захваті. Я щойно підійшла і кажу – живе. От дивишся на квітку – і вона жива. Вона дихає красою натуральною. От дивіться – натуральне, не те що пласке, а об’ємне, наповнене і живе", – говорить херсонка Ніна Олександрівна.

Півонії, кульбабки і не тільки. Херсонська художниця розмальовує квітами двері під’їздів у місті

"Дуже потрібно, особливо в наш тяжкий такий час. Коли я підходжу до свого під’їзду, в мене з’являється посмішка від цього гарного малюнку", – говорить мешканка будинку.

Ці півонії намалювала херсонська художниця Анна Волик. Зображувати квіти на дверях під’їздів, каже почала три роки тому.

"Був карантин, я вийшла на вулицю і побачила, що моя сусідка розфарбовує просто двері коричневою фарбою. І каже мені – Аня, ти ж у нас художник, намалюй нам кульбабки. Я погодилася, намалювала ці кульбабки і виклала в соцмережу", – розповіла художниця.

Під час окупації Анна з міста виїхала. Разом з двома дітьми жила у Києві. Там теж знайшла для себе заняття. Малювала картини та віддавала гроші на потреби ЗСУ.

"На Хрещатику я вийшла зі своїми картинами, і ми назбирали аж 9 тисяч для штурмової бригади. Я малювала патріотичні картини – там був герб, птахи миру, там були ЗСУ – бійці з крилами, святі наші хлопці. І все в жовто-блакитних кольорах", – згадує Анна.

До Херсона Анна повернулась більше тижня тому і одразу почала займатись улюбленою справою. Замовлення, розповідає художниця, були завжди. Квіти просили малювати різні.

"Була дуже цікава історія – хлопець замовив лілії для своєї дівчини. Вони посварилися, і він замовив ці лілії, а коли я спитала його, чи ви помирилися – вона дійсно прийшла, вони помирилися і вже пили чай там увечері", – розповіла Анна.

Зараз Анна оформлює дозвіл на вивезення своїх картин для участі у благодійному аукціоні у Великій Британії та Польщі.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело