ПСЖ на власному полі поступився "Клермону" в матчі заключного, 38-го туру чемпіонату Франції2:3.

Цей поєдинок став останнім за парижан для зіркових нападника Ліонеля Мессі та захисника Серхіо Рамоса, які вирішили залишити клуб після завершення поточного сезону.

Прощання 35-річного аргентинця з французькою столицею вийшло не надто приємним. Уболівальники ПСЖ освистали Лео перед його прощальною грою за паризький клуб, як це неодноразово робили раніше упродовж сезону.

ПСЖ зазнав фіаско у прощальному матчі Мессі та Рамоса – фанати знову освистали аргентинця (відео)

Команда Крістофа Галтьє вийшла вперед на 16-й хвилині, коли Рамос замкнув подачу Вітіньї. Ще через п’ять хвилин Кіліан Мбаппе подвоїв перевагу господарів, реалізувавши пенальті.

Однак потім "Клермон" зумів здійснити несподіваний камбек. На 24-й хвилині Жоан Гастьєн скоротив відставання, а на 37-й хвилині гості втратили чудову нагоду відігратися – Греджон К'єй не забив з пенальті.

Утім, що до перерви "Клермон" зрівняв рахунок зусиллями Мехді Зеффана. А в другому таймі гості вирвали перемогу – К'єй реабілітувався за хибу з 11-метрової позначки голом з гри.

Одразу після фінального свистка об'єктиви телекамер були звернені до Мессі. Аргентинець мав досить сумний вигляд.

Огляд матчу

Після завершення поєдинку відбулася церемонія нагородження ПСЖ золотими медалями та чемпіонським титулом Ліги 1, під час якої фанати парижан також освистали Мессі та головного тренера команди Крістофа Галтьє.

Зазначимо, що ПСЖ достроково виграв чемпіонат Франції сезону-2022/23. Паризький гранд здобув "золото" національної першості удев'яте за останні 11 років. "Клермон" посів восьме місце в турнірній таблиці Ліги 1.

Нагадаємо, Мессі виступав за ПСЖ від літа 2021 року, коли вільним агентом перейшов з "Барселони". У футболці парижан він провів 75 матчів в усіх турнірах, в яких відзначився 32 голами та 35 асистами.

Цього сезону він взяв участь у 41 матчі за ПСЖ у всіх турнірах, забив 21 гол і зробив 20 результативних передач.

"Мессі – син хвойди": фанати ПСЖ влаштували масову акцію протесту біля клубного офісу (відео)