26 іменних кулонів у формі серця отримали дітки полеглих Героїв із чотирьох територіальних громад області.

Сини та дочки загиблих Захисників, котрі проживають на території Солотвинської Старобогородчанської, Богородчанської та Дзвиняцької територіальних громад Прикарпаття, отримали пам’ятні кулони “Батьківське серце”, повідомляє Івано-Франківська ОДА.

За словами начальника відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимира Веркальця, така акція підтримки дітей відбувається вже вчетверте. Наразі 260 діток Івано-Франківщини уже отримали кулони.

“Ці сердечка, які ми даруємо діткам, є своєрідними оберегами для них, – розповів Володимир Веркалець. – Коли їм важко, коли потрібна підтримка, ми просимо діток міцно тримати у своїх кулачках сердечка, і таким чином просити допомоги у своїх батьків, котрі, на жаль, уже на небесах. Але часточка серця батька завжди з дитиною”.

Нагадаємо, що ініціювали і реалізовують акцію у різних куточках України зусиллями громадської спілки “Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання “Бойове братерство України”.

Наразі в Україні вже вручили близько 9 тисяч купонів.

“Батьківське серце”: діти полеглих Героїв з Прикарпаття отримали іменні кулони. ФОТО “Батьківське серце”: діти полеглих Героїв з Прикарпаття отримали іменні кулони. ФОТО “Батьківське серце”: діти полеглих Героїв з Прикарпаття отримали іменні кулони. ФОТО “Батьківське серце”: діти полеглих Героїв з Прикарпаття отримали іменні кулони. ФОТО

Джерело