Ввечері 4 червня військові РФ вдарили ракетою "Іскандер-К" по передмістю Дніпра. Внаслідок атаки загинула дитина. Також поранені 22 людини, з них п'ятеро – діти. Що відбувається на місці ракетного удару та що кажуть про подію очевидці – у матеріалі Суспільного.

Валентині Іванівні – 68 років. Жінка живе у будинку, який зруйнувала російська ракета з 2013 року. На місці події вона гукає свою кішку Бусю. Жінка каже: бачила її живою в момент вибуху.

"Кішка зникла, я її бачила живою ще, коли мене холодильником привалило. Коли мене сусід витягував з-під холодильника, вона сиділа у дверному отворі в кухні. Далі мені вже було не до кішки, я була сама в шоці", – говорить вона.

У момент вибуху жінка була на кухні. Це її, як каже вона, і врятувало.

"Я здивована як я вижила, квартири ж немає. Я була на кухні і це мене врятувало, тому що залишилась стінка кухні. На мене раз і впав холодильник, а потім дивлюся – усе сиплеться. Мене відвезли до лікарні, десь залишили, надали допомогу", – розказала Валентина.

П'ять місяців тому жінка втратила чоловіка. Тепер залишилася бе квартири, розповідає Валентина.

Внаслідок ракетного удару відомо про 22 поранених. З них п'ятеро дітей – трьох хлопців, 6, 11 і 15 років та двох дівчат, 11 і 17 років.

Також загинула дворічна дитина – Єлизавета. Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла, мама дівчинки, Наталя, перебуває наразі в реанімації з політравмою. Батько дитини – правоохоронець. У ту ніч він був на чергуванні.

"Батько був на чергуванні, і як мені розповіли він сам особисто розгрібав завали та витягав свою дружину і свою дочку. Уявіть тільки масштаб цієї трагедії", – сказала вона.

Що відомо про ракетний удар по передмістю Дніпра у ніч на 4 червня

Російські військові ввечері 3 червня вдарили по Підгородненській громаді Дніпровського району. Пошкоджений двоповерховий житловий будинок. Загинула дворічна дитина. Також відомо про 22 поранених, з них п'ятеро – діти.

Дві двоповерхівки, між якими влучила ракета, частково зруйновані. Пошкоджені й 10 приватних будинків, авто, магазин, газопроводи.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело