В Україні запровадили нововведення для водіїв
Чотири українські області – Львівська, Одеська, Вінницька та Київська – запустили пілотний проєкт за новим форматом здачі водіння. Починаючи з 1 червня, кількість сервісних центрів МВС, де можна скласти іспит, буде скорочено, пише “Знай.UA”.


Запам’ятайте, щоб не влипнути: запрацювали нові правила для водіїв

Тепер 148 центрів складання іспиту, що містяться, будуть зменшені до 55, з метою зробити процес складання іспитів більш прозорим.

Перший етап процесу іспитів – складання теоретичної частини. Спеціально обладнані аудиторії з камерами для запису звуку, повним охопленням і ідентифікацією особи Face ID.

Другий етап – практика. На автомобілях іспиту будуть встановлені камери з усіх боків із кутом огляду 360 градусів, і записи автоматично передаватимуться на сервер. Це означає відсутність сліпих зон, що не дозволить нікому підказати на іспиті.

Також зміниться послідовність питань у квитках. І термін оскарження результатів іспиту збільшиться із трьох днів до 30.

Проєкт впроваджуватиметься поступово, починаючи з Київської, Одеської, Вінницької та Львівської областей у перші два місяці, а потім масштабуватиметься по всій Україні.

Де вже працює проєкт

Львівська область:

Львів (сервісний центр МВС №4641);
село Червоне (сервісний центр МВС № 4643)
Стрий (сервісний центр МВС № 4645);
Червоноград (сервісний центр МВС №4646);
село Зимна Вода (сервісний центр МВС №4649).
Київська область:

Біла Церква (сервісний центр МВС №3242);
село Софіївська Борщагівка (сервісний центр МВС №3246);
Переяслав (сервісний центр МВС №3248).
Одеська область:

Білгород-Дністровський (сервісний центр МВС №5143); Ізмаїл (сервісний центр МВС №5144); Подільськ (сервісний центр МВС №5149); Одеса (Сервісний центр МВС №5154).
Вінницька область:

Джерело