Ексчоловіка Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу у суботу, 3 червня, одружився з візажисткою на ім'я Лілія.

Закохані влаштували затишне свято під Києвом, на одній з резиденцій у Кончі-Заспі. Розділити з ними найважливіший день Мурат та Лілія покликали лише найближчих друзів та родичів, загалом гостей було близько 50.

@kroshka1979 #муратналчаджиоглу ♬ оригінальний звук - Yekaterina Ruzhitskaya❤️

Молодята святкували без зайвого пафосу, зі знаменитостей на святі не було нікого. А от музичну частину на себе взяв наречений – Налчаджиоглу багато співав і розважав гостей.

Ексчоловік Ані Лорак Мурат похизувався новою дружиною-копією співачки

Також Мурат вже встиг поділитися з підписниками в Instagram фото та відео зі свого весілля. Багато шанувальників бізнесмена привітли його з важливою подієжю у житті та зазначили, що його друга дружина Лілія дуже схожа на його колишню Ані Лорак: "Гарна, дуже схожа на Лорак", "мені теж так здається, що схожа, може він любе такий типаж", "схожа на Лорак, але молодша та гарніша".

Інші ж фани бажають Мурату та Лілії довгих щасливих років життя і дякують за те, що він, маючи можливість виїхати на батьківщину до Туреччини, не зробив цього, залишається в Україні та активно допомагає нашій країні.

Чого не скажеш про його колишню, співачку-зрадницю Ані Лорак. Вона мовчить про війну в рідній країні і продовжує жити та виступати в рф та розважати росіян.

Читайте також:

  • Актор-трансгендер Елліот Пейдж назвав ім'я відомої акторки, з якою зустрічався до зміни статі
  • Леся Нікітюк змінила зачіску та колір волосся: який вигляд має ведуча
  • Чоловік Наталі Портман зрадив її з 25-річною еко-активісткою

Джерело