Колишній чоловік співачки Ані Лорак 45-річний Мурат Налчаджиоглу та 26-річна українська візажистка Лілія Реус зіграли весілля в одному із заміських ресторанів Києва. 

Фото з весілля потрапили до мережі. Територію закладу, де відбувалося свято, прикрасили білими трояндами.

Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)

Нагадаємо, що Налчаджиоглу є громадянином Туреччини, але після розлучення з Ані Лорак чоловік залишився в Україні. Він неодноразово наголошував, що дуже любить нашу країну.

Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото) Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)Екскоханий Ані Лорак відгуляв весілля з українською візажисткою (фото)

Лілія Реус має дочку. Вони часто подорожують із Софією – дочкою Налчаджиоглу від шлюбу з Ані Лорак.

Мурат Налчаджіоглу та Ані Лорак були одружені протягом десяти років, а в січні 2019 року стало відомо про їхнє розлучення.

Додамо, що Ані Лорак оскандалилася з інтерв’ю російській пропагандистці.

До слова, нині співачка переживає непрості часи в Росії, заради якої зрадила Батьківщину. Артистці скасували концерти в російських містах, мотивуючи це тим, що співачка може пересилати зароблені гроші ЗСУ.

Джерело