Синоптики оголосили у низці регіонів України перший рівень небезпеки

Сильні грози, ураганний вітер ще й надзвичайний рівень небезпеки: синоптики б’ють на сполох – стихія бушуватиме
На вихідних в Україні у низці регіонів утримається небезпечна погода. Синоптики опублікували попередження громадян на сайті meteo.gov.ua.

До 5 червня внаслідок пропуску весняної повені через водосховища Дніпровського каскаду збережеться часткове підтоплення територій заплав та знижених ділянок в окремих населених пунктах на Кременчуцькому водосховищі у Черкаській області та на Каховському водосховищі у Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях.

Таким погодним умовам синоптики надали перший рівень небезпеки помаранчевого кольору.

Також до 6 червня у західних областях, крім Закарпатської та Івано-Франківської, у всіх північних та частково у центральних – у Вінницькій, а у південних – в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях буде високий рівень пожежної небезпеки.

У період з 4 по 5 до цього списку потрапляє Черкаська область, а пізніше з 6 червня Кіровоградська та Полтавська області.

Українцям варто пам’ятати про правила безпечної поведінки із вогнем на природі. Не можна в суху погоду спалювати також на своїй ділянці суху траву та інше сміття.

Що стосується погоди в неділю, 4 червня на Трійцю, то синоптики прогнозують, що на всіх громадян України чекає суха погода зі змінною хмарністю.

Сильні грози, ураганний вітер ще й надзвичайний рівень небезпеки: синоптики б’ють на сполох – стихія бушуватимеВітер очікується північно-східного напрямку, у західних областях з переходом у південно-східний напрямок, швидкість становитиме 5-1 мс, але на південному сході України можливі місцями пориви вітру 15-20 мс.

Температура вночі опуститься у більшості регіонів країни до позначок у +4…+9, у південних, південно-східних областях та на Закарпатті очікується трохи тепліше – +9…+14. Вдень повітря в середньому прогріється в районі +17…+22, на півдні країни та на Закарпатті до +25.

Сильні грози, ураганний вітер ще й надзвичайний рівень небезпеки: синоптики б’ють на сполох – стихія бушуватиме

Сообщение Сильні грози, ураганний вітер ще й надзвичайний рівень небезпеки: синоптики б’ють на сполох – стихія бушуватиме появились сначала на NEWS TiME.

Джерело