Skip to main content

Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні та показала кадри війни

8 830

Акторка також навела кілька прикладів українських ініціатив, які потребують підтримки.


Голлівудська акторка Анджеліна Джолі знову закликала допомагати Україні. Вона показала кадри війни з нашої країни.

Меседжем для допомоги Україні зірка поділилася на своїй сторінці, де має понад 14 мільйонів підписників, передає 24 канал.

Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні та показала кадри війни

Додамо, що наразі в Києві перебуває американський актор Міша Коллінз. Анджеліна Джолі розповіла, що її друг, британський фотограф-документаліст Джайлз Дьюлей зараз теж перебуває в Україні.

За її словами, саме він надіслав їй ці фото від українських активістів та організацій.

Тому зірка закликала допомагати Україні фінансово.

“Організації в Україні отримали лише 0,003% коштів, зібраних за кордоном. Ця модель має змінитися на більш пряму підтримку місцевих організацій. Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше самовизначення місцевим громадам і гарантує, що всі кошти від пожертвувань спрямовуються на підтримку місцевої економіки”, – заявила Джолі.

Акторка також навела кілька прикладів українських ініціатив, які потребують підтримки. Серед них – феміністична ініціатива “Марш жінок” на чолі з Оленою Шевченко, а також благодійна організація Casers. яка евакуйовує людей.

“Команда Casers евакуює людей каретами швидкої допомоги з передової та деокупованих територій. Вони проводять спеціалізовану евакуацію людей зі складними потребами”, – зазначила Анджеліна.

Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні та показала кадри війни

Джерело

Схожі статті