Стали відомі нові подробиці про 9-річну Вікторію Івашко, яка загинула зі своєю мамою внаслідок російського ракетного удару по столиці у ніч проти 1 червня.

Як розповіла в коментарі ТСН.ua тренерка цієї дівчинки, Діана Халматова, Віку вона знала протягом останніх трьох років. 

"На дзюдо Віка прийшла за власним бажанням, займалась у нас близько трьох років, - розповідає пані Діана. – В групі новачків вона займалась близько року, було помітно, що її дуже зацікавив цей вид спорту. Віка дуже хотіла досягти великих результатів, потім, завдяки своєї цілеспрямованності, перейшла до більш підготовленої групи. Їй було важко, але вона досягла переведення до цієї групи, хоч це було не для новачків".

"Прийде і обіймає мене": тренерка вбитої росіянами 9-річної Віки розповіла щемливі подробиці про дитину

За словами тренерки, це була дуже спокійна та вкрай лагідна дитина. "Запам'яталось те, що, буває, Віка прийде і обіймає мене. Мабуть, дуже любила мене. Знаю, що жила дівчинка з мамою. На минулих вихідних дівчинка приймала участь у міських районних змаганнях, виборола перше місце", - розповіла нам Діана Халматова.

Як з'ясувалось, в класі, де навчалась Віка, розповідають, що вона була цілеспрямованою дитиною не тільки в спорті. 

"Від вчительки чула, що такої дитини, як Віка, у них в класі не було. Йдеться про те, що в той час, як інші на перервах бігають, граються, Віка брала книжку та читала. Можу додати, наскільки відомо, Віка жила з мамою. Тато дівчинки помер близько півтора роки тому від інсульту", - розповіла нам киянка Марія, донька якої дружила з Вікторією.

"Ми з Вікою разом навчались з першого класу, разом ходили на дзюдо. Вона дуже любила читати про Гаррі Поттера, на перервах полюбляла малювати аніме", - розповідає в присутності своєї мами однокласниця Вікторії Дар'я.

Після вчорашнього звірячого обстрілу росіянами Києва з’явилось фото, яке, за словами користувачів соцмереж, розриває серце. На світлині було зображено, як дідусь схилившись сидить біля накритого фольгою тіла цієї дитини.  

Нагадаємо, дев'ятирічна дівчинка, яка загинула разом із мамою під час російського ракетного удару по Києву у ніч проти 1 червня, була дзюдоїсткою і тільки почала здобувати свої перші спортивні перемоги.

Читайте також:

  • “Вона ще не знає": батько дівчинки, яку мама прикрила собою від ракети, не наважується розповісти дитині про втрату
  • Загинули донька з мамою: у поліції розповіли про жертв ракетної атаки по Києву 
  • Ракетний удар по лікарні в Києві: стало відомо, чи був охоронець п'яним

Джерело