Поранений боєць став на коліна перед донькою загиблого побратима. Військовий проїхав пів України до Кропивницького, щоб привітати з випуском із дев'ятого класу Настю - доньку Віктора Малиша, який загинув на Донеччині, йдеться в ТСН.  

Дівчинка якраз танцювала на благодійному концерті, під час якого збирали кошти на автівку для військових, і тут на неї чекав сюрприз. Величезний букет червоних та білих троянд боєць вручив на колінах. Дівчинка обіймає побратима свого загиблого тата.

Віктору Малишу було 58 років і в перші дні війни він пішов до військкомату, аби добровільно стати на захист України. “Його не брали, він штурмував три військкомати, бо йому 58 років, його ніде не брали. Але він зробив все, щоб піти”, - розповідає дружина загиблого бійця.  

Поранений боєць став на коліна перед донькою загиблого побратима і пообіцяв захист всієї бригади: щемлива історія

Він загинув у жовтні минулого року, коли автомобіль наїхав на ворожу міну. Його побратим Дмитро з позивним "Одесит" тоді дивом вижив, отримав перелом хребта та численні поранення. “Я дізнався, що вона закінчує 9 класів, я нарешті знайшов її сім'ю і від імені всієї 115-ої бригади мінометної батареї хочу її привітати з випуском та пояснити їй, щоб вона розуміла, що за спиною у неї стоїть серйозний захист, хлопці, які поважали її батька і все життя підтримуватимуть її”, - переконує Дмитро.

Щемлива зустріч відбулася під час благодійного концерту, на якому збирали кошти для військових. Знайомство з побратимом тата дівчинку розчулило. “Мені дуже приємно і взагалі неочікувано. Тому що він після травми, після операції живе в іншому місті. Тому мені дуже приємно тут його бачити”, - каже Настя. 

Військові вирішили взяти шефство над родиною загиблого Віктора. Зокрема вже зібрали кошти на відпочинок доньки товариша  у Карпатах.

Читайте також:

"Куди нам ховатися з дітками?": свекруха загиблої внаслідок атаки РФ жінки емоційно звернулася до Кличка (відео)

"З дитятком побігла перша до поліклініки": сусідка сім'ї, де сталася трагедія, розповіла про момент ракетного удару (фото)

Порятунок Рядового Мавіка: патрульні після обстрілу Херсона знайшли совеня і влаштували для нього цілу "спецоперацію"

Джерело