Російська опозиційна журналістка та письменниця Юлія Латиніна, яка останні роки живе за кордоном, вважає, що контрнаступ ЗСУ розпочнеться дуже скоро.

У своєму youtube-каналі вона назвала три фактори, які свідчать про це.

"Коли контрнаступ — завтра. Жартую, можливо, післязавтра", — каже Латиніна.

Контрнаступ ЗСУ може розпочатися найближчим часом: російська журналістка назвала три ознаки

Перша ознака – припинилися розвідки боєм

"Якщо раніше ЗСУ "мацали", де знаходяться російські війська, і зазначали, де що відбувається, то зараз вони це припинили. Вони все знайшли, що їм треба було. Затишшя по обидва боки фронту", — вважає журналістка.

Друга ознака, на думку Латиніної: головком ЗСУ Валерій Залужний, який нібито був три тижні за кордоном, повернувся до України.

Третя ознака – до України повертаються військові, які були на навчаннях за кордоном

"В Україну повернулися всі військові, які були десь у відпустках. Більше того, вони всі знаходяться ближче до лінії фронту, щоб керувати військами. Більше того, тритижнева відсутність означає лише одне. Для того щоб вести переговори, достатньо 1-2 днів. Навіть для того, щоб провести командно-штабні навчання, хоча вони звичайно були проведені, теж не потрібно три тижні Три тижні потрібно тільки для одного: якщо у вас є війська, які тренуються в різних місцях — Іспанії, Великобританії і так далі. Ці війська треба проінспектувати та переконатися у їхній готовності. На це дійсно потрібно багато часу", – вважає журналістка.

Як приклад, вона привела відео з Іспанії, що потрапило до Мережі, як іспанські військові проводжають українських захисників, яких тренували.

"Зрозуміло, що якщо війська їдуть натреновані з Іспанії, то це означає, що вони, з урахуванням сучасної військової науки, будуть практично негайно кинуті в бій. Наскільки я розумію, припинився рух техніки українськими дорогами. Це означає, що все, що мало приїхати, вже приїхало. Подивимося, наскільки я виявлюся хорошим провісником, але я б поставила багато, що наступ почнеться найближчим часом", — підсумувала Латиніна.

Раніше військовий експерт Олександр Коваленко пояснив, чому Росія посилила атаки на Україну і до чого тут контрнаступ ЗСУ.

Читайте також:

  • Сирський на фронті зустрівся з командирами Лиманського напрямку та анонсував активний наступ (відео)
  • Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів
  • Залужний заінтригував потужним відео: "Настав час повертати своє"

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Viber.

Джерело