На Каннському кінофестивалі цього року не обійшлося без непередбачуваних ситуацій.

Американська акторка Джейн Фонда, яка була ведучою, жбурнула нагородою у володарку "Пальмової гілки" режисерку Жустін Тріє.

Курйозний момент на сцені стався під час церемонії нагородження переможців. Фонда вручила Тріє золоту статуетку за фільм "Анатомія падіння", а також традиційний сувій. Після своєї промови режисерка дещо розгубилася та, забувши сувій, поквапилася піти зі сцени.

Джейн Фонда на Каннському кінофестивалі жбурнула нагородою в голову переможниці

Фонда у свою чергу намагалася привернути увагу Тріє, але марно. Тому акторка не вигадала нічого кращого, аніж жбурнути сувій у спину тріумфаторки - документ влучив просто в голову режисерки. 

Вчинок ведучої викликав шквал емоцій та сміх серед глядачів у залі. На щастя, Тріє жодним чином не відреагувала на курйоз, а сувій швидко прибрали з підлоги та віддали його власниці.

Зазначимо, що на Каннському фестивалі продовжують уникати теми війни в Україні. Нагадала про повномасштабне російське вторгнення українська блогерка Ілона Чернобай - на червоному хіднику вона у патріотичній сукні вилила на себе "кров" у знак підтримки українців в окупації.

Читайте також:

  • Данилко показав, як київські діти тікають від російських ракет, і гнівно звернувся до "путінських нелюдів"
  • Loreen не схотіла підписувати прапор України та у фіналі "Євробачення" трималася осторонь TVORCHI
  • Леонардо Ді Капріо засвітився з російською моделлю, яка оскандалилася використанням символу z

Джерело