З 2 до 25 червня у галереї "Dymchuk" на Подолі (Київ) відбуватиметься виставка "НЕМА/Є" Вольта Агапєєва та Діми Толкачова. До неї увійшли роботи митців, що здебільшого зʼявились після початку повномасштабного вторгнення.

Тематично проєкт зосереджений на відчутті розмитості часу, яке є наслідком війни що триває, зазначають організатори: "Напівфантомні образи робіт вказують на цілком реальну проблему емоційного спустошення. Через метафоричні паралелі автори залишають простір для сподівань, що цей стан можна подолати".

Графічні роботи Вольта Агапєєва створені тушшю на папері та кальці, вони показують задимлені пустища й просвіти, наче сліди зруйнованих міст на Сході.

Фотографії Діми Толкачова фіксують пошкоджені кулями поверхні фасадів будівель, машин, інших обʼєктів міського простору міста Ірпеня і нагадують обличчя від яких стає моторошно.

На виставці представлена робота "Солерос", створена Вольтом у 2021 році у Соледарі та дві роботи, "Цілі зникли" та "Фантом", створені у 2023 році спеціально для проєкту. Діма Толкачов представить серії цифрових фотографій "Нові трави" – відзняті в Ірпені у травні 2022, і "Лиця" – створені протягом минулого року.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

Джерело