Відьма-некромант Марія Тиха: Влітку можуть бути теракти. Росія “гатитиме” будь-куди

Відьма-некромант Марія Тиха: Влітку можуть бути теракти. Росія “гатитиме” будь-куди

Відьма-некромант Марія Тиха в інтерв’ю УНІАН розповіла, що чекає на нас влітку, які дні червня будуть найнебезпечнішими, чи триватимуть масовані обстріли та які території ми можемо незабаром повернути.

Маріє, що чекає на Україну влітку?

По-перше, ми отримаємо нову зброю, ракети, ППО. Також до нас приїжджатимуть публічні люди, можливо, відомі актори чи співаки. Випала карта “Сонця”, яка саме про це свідчить. Тому ми отримаємо ще більшу підтримку і допомогу у боротьбі з російською агресією.

Що стосується ситуації на фронті, то випадають карти “Імператор”, “Закохані” і “Десятка жезлів”. Остання означає, що буде важко, проте “Імператор” говорить про те, що буде певна стратегія. На деяких напрямках ми можемо відступити, проте не потрібно хвилюватися. Це і буде певна стратегія, аби ворога потім “накрити” з усіх боків.

Скажіть, ми можемо вже влітку звільники якісь території?

Мені снився сон, що вже цього літа ми можемо звільнити територію, де є море. Але все ж варто розуміти, що це не швидкий процес. Ми обов’язково повернемося до своїх кордонів, але на це потрібен час.

Можливо, ми скоро поїдемо відпочивати у Крим?

Випала карта “Ієрофанта”, яка говорить про те, що цього року цілком реально повернути Крим. У нас є стратегія, як це зробити.

Маріє, коли в Україні можуть скасувати воєнний стан?

“Двійка пентаклей” свідчить про те, що будуть певні зміни, але його не скасують цього року.

Що буде з економікою влітку? Чи зростуть ціни?

Ціни виростуть на топливо, бензин, їжу. Бачу, що здорожчають крупи і пшениця, а за ними й хліб.

Чи можливі в Україні знову відключення світла?

Локальні відключення можуть бути. Проте вони відбуватимуться не через “прильоти”, а тому що так необхідно для економіки країни. Хочу потішити всіх читачів: у Росії буде повний блекаут. Вони починають на собі відчувати те, що через них відчували ми. Згодом на них чекає розвал. Особливо небезпечний період для цієї країни – кінець червня-початок липня.

Який зараз стан у Путіна?

Джерело