У Чернівцях планують капітально відремонтувати фізкультурно-оздоровчий комплекс "Олімпія". На це виділили 13,4 мільйона гривень з бюджету розвитку.

Про це йдеться у рішенні міської ради.

Згідно з додатком до проєкту рішення про внесення змін щодо бюджету Чернівецької громади на 2023 рік, гроші передбачили за програмою розвитку фізичної культури і спорту в Чернівецькій громаді на 2022-2025 роки.

У Чернівцях на капітальний ремонт комплексу

У комплексі "Олімпія" проводили змагання місцевого, національного і міжнародного рівня. Зокрема, тут відбувалися матчі національних збірних України і Франції з боксу, товариський матч молодіжних збірних України та Румунії з футзалу.

Що відомо про комплекс "Олімпія" у Чернівцях На початку повномаштабного вторгнення фізкультурно-оздоровчий комплекс "Олімпія" слугував цілодобовим гуманітарним штабом. Там збирали речі для людей, які приїжджали з інших міст, також зберігали гуманітарну допомогу. Комплекс "Олімпія" запрацював у Чернівцях у 2004 році. До складу входять спортивна зала зі стандартним мініфутбольним майданчиком та трибунами, футбольне поле зі штучною травою, майданчики зі штучним покриттям, дві площадки з трав’яним покровом, тренажерний комплекс, роздягальні, душові, тренерські кімнати, адміністративні та медичні приміщення тощо.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

Джерело