Каталонці не скористалися нагодою вийти на сьоме місце.

Віктор Циганков провів свій 18-й матч за "Жирону" в чемпіонаті Іспанії. Український вінгер взяв участь у програному поєдинку з "Бетісом" (1:2).

Циганков ушістнадцяте поспіль вийшов у старті каталонців у Ла Лізі. Без замін вінгер провів п'ять попередніх зустрічей чемпіонату, в яких "Жирона" набрала вісім залікових очок.

Матч з "Бетісом" дозволяв команді Мічела пройти до єврокубкової зони. В разі перемоги та втрати очок "Осасуною" й "Атлетіком" каталонці перед заключним туром розташувалися б на сьомій сходинці, що дає право зіграти у відборі Ліги конференцій.

Циганков у матчі з "Бетісом"

Єдиний гол господарів минув без участі українця. Атаку лівим флангом прицільним ударом завершив Мігель Гутьєррес, 21-річний іспанський захисник.

Тим самим флангом після перерви провів результативну атаку "Бетіс". На простріл з флангу відгукнувся Борха Іглесіас, відновивши паритет — 1:1.

Ще за пів години андалусійці вийшли вперед — черговий простріл з лівого флангу замкнув Іглесіас, автор дублю у складі гостей.

Вже на 90-й хвилині Циганков міг організовувати гол для Валентіна Кастельяноса. Але аргентинець після навісу українця пробив повз ворота.

Власних ударів по воротах Віктор у матчі не завдавав. Зустріч він закінчив з 25 точними передачами на партнерів, 2 прицільними прострілами та 1 успішним проходом.

Ла Ліга. 37-й тур

"Жирона" — "Бетіс" 1:2

Голи: Гутьєррес, 36 — Іглесіас, 61, 77

Втративши очки у четвертому турі поспіль, "Жирона" не скористалася поразками головних конкурентів та залишилася в таблиці дев'ятою.

Шанси пробитися до Ліги конференцій в команди Мічела залишатимуться й перед заключним туром, в якому "Жирона" проводитиме очний поєдинок з "Осасуною".

Турнірна таблиця 6. "Бетіс" — 59 очок (37 матчів), 45:40 (різниця голів) 7. "Осасуна" — 50 (37), 35:41 8. "Атлетік" — 50 (37), 46:42 9. "Жирона" — 49 (37), 57:53 10. "Райо Вальєкано" — 49 (37), 45:50