Визначився проміжний лідер квартету В.

У чоловічій Золотій Євролізі стартував сезон 2023 року. Змагання в групі збірної України розпочалися з матчу Бельгія — Хорватія.

Матч 14-ї та 17-ї команд у європейському рейтингу відбувся в бельгійському Кортрейку. Суперники визначали команду, що стане проміжним лідером групи В перед матчем України з Північною Македонією.

Бельгія перемогла Хорватію в першому матчі групи України в Золотій Євролізі з волейболу: турнірна таблиця

Для команд очна зустріч стала першою з 2013 року. Тоді у Фіналі чотирьох ці збірні визначали чемпіона турніру, а "суху" перемогу святкували бельгійці.

Суспільне Мовлення — транслятор Золотої Євроліги-2023 з волейболу. Дивіться наживо усі матчі чоловічої збірної України на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Дніпро тощо). Як пройшов матч

Переможно розпочали бельгійці — до екватору стартового сету відірвавшись на вісім очок та "закривши" партію з рахунком 25:17.

Щільнішою вийшла боротьба в другому сеті. Цього разу господарі не відривался на більш ніж чотири очки, за якими й переважили суперників — 25:21.

Натомість у третьому сеті інтрига трималася більшу частину ігрового часу. Хорвати багаторазово відновлювали паритет, а за рахунку 18:18 і собі вийшли вперед.

Програвши партію, Бельгія повернула ініціативу в заключному сеті. В його другій половині господарі здобули перевагу в шість розіграшів — попри драматичний фінал, цього вистачило для втримання підсумкової перемоги в чотирьох сетах.

Золота Євроліга (чоловіки). 1-й тур

Бельгія — Хорватія — 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:23)

Група В. Турнірна таблиця Бельгія — 3 очки (1 матч), 3:1 (різниця сетів) Україна — 0 (0), 0:0 Північна Македонія — 0 (0), 0:0 Хорватія — 0 (1), 1:3 Золота Євроліга: що відомо У суботу, 27 травня, Україна прийматиме Північну Македонію в польському місті Лодзь. Початок зустрічі — о 20:00 за київським часом. Путівку до фінального раунду Золотої Євроліги за підсумками групового раунду здобуде команда, що посяде перше місце в групі. Найбільшим успіхом України в Золотій Євролізі залишається перше місце турніру в 2017 році. У 2021-му "синьо-жовті" також діставалися фіналу, а минулого року посіли четверте місце.