Режисер і продюсер Олег Боднарчук в інтерв'ю блогерці Аліні Доротюк розповів, чи вважає справедливим, що Руслані не дали повноцінно виступити цьогоріч на Євробаченні в Ліверпулі.

«З Русланою сталася така цікава історія… Давайте згадаємо 2017 рік і Євробачення в Києві. Я мав честь починати підготовку до конкурсу, мене обрали креативним продюсером, і ми три місяці працювали з командою зі Швеції. У нас було багато ідей. І в якийсь прекрасний момент команда Руслани з чоловіком Ксенофонтовим і з паном Грицаком рейдерськи захопили процес підготовки до Євробачення, і нас усіх змели за один день. Команда зі Швеції була в шоці. Уряд України блокував усі контракти. А потім стало зрозуміло, що була ще одна команда, яка вичікувала критичний момент і звернулася із запитом. Ця команда не давала ці контракти підписувати, а потім вона ж звернулася з претензією», – розповів Бондарчук.

Відомий режисер пояснив, чому Руслані не дали виступити на Євробаченні: Це карма

«І у квітні, за місяць чи півтора до Євробачення, вони рейдерськи захопили підготовку. Виступ самої Руслани на сцені не планувався, але вони його впихнули. Суперперфоманс був у Руслани, зірка всіх часів і народів! Це було справедливо взагалі? До концепції конкурсу, до людських норм? Те, що сталося цього року, чи було справедливо не включити Руслану? Ні, не справедливо. Їй було місце на сцені. Але якщо ти разом складаєш інше несправедливе, то виходить, що дуже справедливо. Бумеранг. Але все, що з нею сталося, викликало в мене жалість», – додав режисер.

Джерело