Українська акторка Ксенія Мішина жорстко пожартувала про шоумена Володимира Остапчука та його молоду дружину, журналістку Катерину Полтавську.

Зірка кіно сказала, що 22-річна дівчина не хоче мати квартиру, у якої буде вид на школу, адже там ведучий може зустріти нову обраницю. Мішина сказала свій жарт в ефірі шоу "Новини мінус першого", героїнею якого вона стала.

"Нова дівчина Володимира Остапчука (вже мене не любить) не хоче квартиру з видом на школу, бо Остапчук може у вікно побачити там наступну свою дружину", - зачитала Мішина.

Ксенія Мішина жорстко пожартувала про різницю у віці Володимира Остапчука з його молодою дружиною

Щоправда, цей жарт Мішина вигадала не сама. За правилами шоу акторка читала вигадану новину, яку бачить вперше. Задача Ксенії зробити так, щоб ніхто з присутніх не засміявся.

Однак, деяких прихильників Каті та Володимира обурив цей жарт, тож вони почали писати гнівні коментарі. Тому Полтавська поквапилася заспокоїти фанів. Дівчина зазначила, що вони з Остапчуком взагалі не ображаються на Ксенію. Ба більше, жарт був дійсно смішним.

"Нічого особистого. Я знаю, що це не Ксенія вигадувала той текст. Більше того, я не ображаюся. Вова теж ходив на це шоу. Просто смішне", - прокоментувала Катя.

Нагадаємо, різниця у віці Володимира Остапчука з його новою обраницею становить 16 років. Раніше шоумен пояснював, чому поспіхом одружився з 22-річною журналісткою.

Читайте також:

  • Актори з фільму "Маска" тоді і зараз: як за 29 років змінилися зірки комедії
  • Юрій Горбунов розсекретив, в якій країні зніматиметься "Голос країни-13"
  • Потап показав щасливе фото з дружиною Каменських і привітав з річницею українського весілля

Джерело