Карти Таро - стародавня система для пророкування майбутнього, яка набула особливої популярності протягом останніх десятиліть. Вона дозволяє дізнатися, що ж ви насправді відчуваєте, подолати власні страхи та виклики, замислитися над минулим та зазирнути у ймовірне майбутнє. Тому езотерикиня Олена Кузьмич підготувала для вас прогноз за картами Таро на травень 2023 року.

ПРОГНОЗ ТАРО НА КОХАННЯ ТА СТОСУНКИ

Протягом прийдешнього місяця ситуацію у сфері кохання влучно схарактеризує карта Таро під назвою "Паж кубків". Ця карта належить до так званих карт двору, які знайомі нам із традиційної колоди карт. "Паж Кубків" символізує енергію кохання у найромантичнішому її прояві.

Таропрогноз на травень 2023 року: що карти нам віщують

У трактуванні протягом цього тижня, ця карта може означати нове кохання або прив’язаність. Проте цей зв’язок може бути злегка наївним та легковажним. Тому, якщо ви вже розпочали фліртувати з кимось, то будьте уважні та обережні, бо ваш ймовірний партнер сприймає лише власні бажання та потреби та може забувати про інших людей.

Побачення та сексуальні пригоди протягом цього тижня можуть бути дуже захопливими. Проте, аби ці стосунки були довготривалими, уникайте проєкції ваших фантазій та мрій про ідеального партнера на реальних осіб.

Також протягом цього тижня варто замислитися над тим, що приносите ви у вже чинні стосунки, а що ваш партнер і чи ці частинки рівнозначними.

Якщо ви переживаєте якийсь болісний розрив і вам не до нових стосунків, то знайдіть емоційну підтримку і розуміння ситуації у друзів. Будьте відкриті до нового і все налагодиться.

ПРОГНОЗ КАРТ ТАРО НА РОБОТУ ТА КАР’ЄРУ

Про наступний місяць розповідає карта Таро, яка називається "Вісім мечів". Це теж представник молодших арканів. Ця карта говорить про те, що ви самі себе обмежуєте і це не дає вам розвиватися далі. Звісно, важко звільнитися від лінощів після 65 днів карантину, але потрібно поборотися з апатією і прорватися крізь своєрідні мечі ілюзій, які ви вже встигли придумати протягом цих днів, коли ви перебували у беззахисному стані.

Зараз вам необхідно сконцентруватися, а не чекати умовного принца на білому коні, який прийде, вас врятує та розв'яже ваші проблеми. Звісно, у нинішній період кризи розв’язання проблем складне, проте воно перебуває лише у ваших руках. Якщо вам вдасться розкрити власний потенціал, то ви зможете уникнути ролі жертви.

Можливо, зараз ви зв’язані браком коштів, нецікавою роботою або узагалі — її відсутністю, саме через це ви відчуваєте себе зв’язаним у пастці. Для того, щоб рухатися далі та не відчувати себе зв’язаним по рукам і ногам, — позбавтеся від брехливих принципів та ідей і тоді ви знайдете аж кілька варіантів виходу з ситуації, яка склалася.

ПРОГНОЗ ТАРО НА ФІНАНСИ

Цей місяць описує карта Таро "Четвірка пентаклів". Вона свідчить про те, що наша дріб’язковість не дає розвиватися нам далі у фінансовій сфері. Ми трусимося над тим, що у нас особливо, у період викликів. Також ми не можемо розлучитися, зі старими речами, які вже давно припадають пилом у комірчині.

Не знаєте, як нині заробити додаткових коштів? Спробуйте зробити ревізію шаф та полиць, знайдіть речі, які більше не приносять вам задоволення одяг, який ви одягали раз чи дві, дрібнички, які займають купу місця, книги, які ви ніколи не читали тощо. Влаштуйте гаражний розпродаж або продайте ці речі в Інтернеті. З найгіршими якостями матеріалізму, які уособлює ця карта, слід боротися і саме так ви станете на шлях боротьби.

Також безсилля у фінансовій сфері провокує вас ще дужче контролювати ситуацію, але це тільки шкодить. В питаннях, які пов’язані з фінансами, ви занадто схильні вважати себе однозначно правими, але це не завжди так буває. Тому ця карта радить зібратися з силами, провести ретельний аналіз свого потенціалу і зайнятися ретельним плануванням майбутнього.

Якщо вам здається, що все написане вище вас не стосується, то зверніть увагу на своє оточення, можливо, саме його скупість заважає вам реалізувати проєкти в життя і отримати фінансову винагороду.

Попереду на вас чекає стабільність і впевненість у собі, потрібно лише пережити цей складний період.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво, мольфарство, екстрасенсорика — не науки, і передбачення не завжди збуваються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як ймовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, коли відбудуться місячні та сонячні затемнення 2023 року.

Також читайте таропрогноз на 2023 рік і дізнайтеся, що карти нам пророкують.

Читайте також:

  • новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Джерело