Київ замітає снігом.
Пообіді дощ у столиці поступово перейшов у мокрий сніг. Така сама ситуація у передмісті.
Синоптики прогнозують значне похолодання.

Дорожня служба столиці готова до зміни погоди. Техніка для обробки й прибирання вулиць готова виїжджати у місто.
У КМДА закликають водіїв бути обачними на дорогах. За можливості не користуватись авто під час снігопаду, що прогнозують і завтра.
29 березня вночі та вранці синоптики прогнозують пориви вітру 15-20 м/с. Вночі помірний, вдень невеликий мокрий сніг. На дорогах місцями можлива ожеледиця. Температура вночі 1-3° морозу, вдень 0-2° тепла. Про це повідомляє Український гідрометцентр.
Під час сильного вітру необхідно триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, а також не паркувати поряд із ними автотранспорт.
Нагадаємо, незважаючи на похолодання та стрімку зміну погоди, весна все ж бере своє. У Києві на бульварі Верховної Ради у Дніпровському районі вже розквітли перші сакури.
Читайте також:
- До України повернулася зима: 29 березня будуть сніг, сильний вітер і мороз до - 5°
- На Київщині службовий пес розшукав немовля, яке п’яний батько виніс з дому: подробиці порятунку (фото)
- Ледь тримався на ногах: у Києві п'яний батько приїхав автівкою забирати 5-річного сина із садочка (відео)