Відома співачка, народна артистка України Наталія Могилевська подякувала своєму колегі Дмитру Монатіку. Допомога артиста врятувала життя дорогої для неї людини.

Про це Наталія Могилевська розповіла на своїй сторінці у популярній мережі ТікТок.

Наталія Могилевська проговорилася про свій зв'язок із Дімою Монатіком:

Наталія Могилевська проговорилася про свій зв'язок із Дімою Монатіком:

Наталія Могилевська розповіла, що її колега Діма Монатік робить все можливе, аби допомогти українській армії. Одного разу артист придбав для військових у Сумах бронежилети, і один із них врятував життя дуже близької для Могилевської людини.

Артситка подякувала Монатіку, адже саме його допомога врятувала близьку для неї людину від ворожих куль російської армії.

"Дімо Монатік. Сердечна ти моя людина, хочу тебе подякувати за те, що ти придбав хлопцям у Сумах бронежилети. І сьогодні один із твоїх бронежилетів врятував життя неймовірно серцевій, добрій, теплій, коханій мені людині - нашій техніку , звукорежисерові Володі Бальову. У нього прилетіло кілька куль. Дякую тобі величезне, він залишився живим. Діма, дякую", - зазначила Наталія Могилевська.

Наталія Могилевська проговорилася про свій зв'язок із Дімою Монатіком:

Раніше ми повідомляли, що Наталя Могилевська переконана, що Україна битиметься до останньої людини: "Стріляти до кінця".

Також ми повідомляли, що фанати занепокоїлися, Наталя Могилевська розляглася на сходах: "Господи! Дай мені йти...".

Джерело