Тероборонівці вчаться влучно стріляти, кидати гранати та мінувати територію

Сформували новий батальйон і навчають бійців. На Черкащині триває бойове злагодження новосформованого батальйону тероборони. До його складу увійшли як бійці з бойовим досвідом, так і новобранці. Вони вивчають тактику бою та готуються до захисту українських кордонів.

Військові готуються до зачистки ворога, відпрацьовують роботу в парах. Вчаться один одного страхувати і прикривати.

Готуються до зустрічі з ворогом: як тренуються бійці ТрО на Черкащині – сюжет (Відео)

Щоби щиро по-українськи зустріти ворога, тероборонівці вчаться влучно стріляти, кидати гранати та мінувати територію. Крім вогневої підготовки, тренуються штурмувати та займати окопи. Відпрацьовують як одиночні місії, так і командні завдання. Захисники мають опанувати багато тактичних схем та відпрацювати кожен нюанс ведення бою.

Так тренується новий батальйон, який сформували на базі Черкаської ТрО. Нині вже проходять бойове злагодження. Навчають їх інструктори – досвідчені бійці. Військовий з позивним "Француз" 6 років до початку повномасштабного вторгнення служив за кордоном, тепер передає свій досвід разом із новими військовими інструкціями.

"Коли мене готували фактор БПЛА він був досить не значний і тільки розвідницький факкор, зараз закидають гранатами і окрім того, що треба дивитись під ноги і на рівні окопу, треба ще періодично дивитись на гору і відповідно реагувати, якщо ти виявив БПЛА є алгоритми дій", – пояснив в.о. інструктора з тактико-спеціальної підготовки "Француз".

До повномасштабної війни боєць на позивний "Кум" зводив будинки, а з першими ворожими залпами взявся за зброю. Під час виконання одного з бойових завдань на сході зазнав поранення. Був на реабілітації, а нині знов готовий до бою.

"Зараз важче тим, що більша нагрузка, стараються донести все бійцям-новобранцям. Тактична медицина, тактичний підхід, відхід, зачистки, все, що необхідне для того, щоб бійці зберігали своє життя", – пояснив боєць ТрО "Кум".

До складу батальйону ввійшли як військові з досвідом, так і новобранці. Їх готують до нових бойових завдань на фронті.

"Черкащина продовжує нарощувати свої потужності, бойове злагодження і застосування безпосередньо в бойових діях. Наші бійці беруть участь на самому передку, на бахмутському напрямку, думаю, що це надійна опора для їх ротації, для їх заміни", – підсумував керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Щоб скоріше підготуватися до зустрічі з ворогом, військові і живуть у польовому таборі та тренуються щодня.

Яна Лимаренко, Олександр Лісовий, Черкаси, "5 канал"

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також: ДРОНИ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА: Запорізькі волонтери почали виготовляти БПЛА для військових

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело