Дружина ексочільника Черкаської ОДА Олександра Скічка - бізнесвумен Єлизавета Юрушева – показала, як святкувала день народження доньки.

Дівчинці виповнилося вісім років. 8-річчя Наташа зустріла в Мілані, Італія, де зараз перебуває разом з мамою. З нагоди дня народження Єлизавета організувала донечці казкове свято.

Так, локація була прикрашена у яскравих кольорах. На свято маленька Наташа запросила свою сестру та однокласників, хоча й боялася, що вони не прийдуть.

Єлизавета Юрушева показала, як у Мілані 8-річчя доньки святкувала: "Здійснилася мрія Татусі"

"Здійснилася мрія Татусі – вона нарешті зустрілася з сестрою і зібрала своїх однокласників, хоча до останнього думала, що ніхто не прийде через її неідеальну англійську", - поділилася Юрушева.

Загалом, свято виявилося чудовим, а Наташа була неймовірно щасливою. Особливо дітлахів потішило розбивання святкової піньяти у вигляді цифри "8".

"Я рада, що цей день виявився для неї неймовірно щасливим", - додала бізнесвумен.

Для перегляду гортайте праворуч

Нагадаємо, Єлизавета Юрушева разом з сином та доньками живе у Мілані. Там старші діти ходять до школи. Тим часом сама Юрушева теж подалася на навчання. Бізнесвумен вступила до університету Marangoni та вивчає бізнес у сфері моди.

Читайте також:

  • Олена-Христина Лебідь кумедним відео розкрила секрет своєї худорлявості
  • Слава Дьомін пояснив, чому припинив спілкуватися зі своїм кумом Алексом Топольським
  • Джонні Депп після судової тяганини з Ембер Герд усамітнився в маленькому англійському селі

Джерело