На війні проти України загинуло щонайменше 2000 російських офіцерів.

Про це повідомляє OSINT-проект KIU (Killed in Ukraine).

Проєкт веде перелік втрат армії РФ серед керівного складу за відкритими даними. Підтвердження здійснюється через повідомлення про похорони, некрологи та новинні сайти.

Скільки російських офіцерів загинуло на війні проти України, підрахували аналітики

Військовий аналітик Кирило Михайлов у коментарі російському виданню "Важные истории" заявив, що реальні втрати вдвічі-втричі перевищують ті, які можна підтвердити відкритими джерелами.

Інший експерт Павло Лузін зазначив, що втрати серед керівного складу складно відновити. Нових офіцерів окупантам просто нема де брати.

"Де взяти інших людей на місце загиблого генерала, полковника, майора, підполковника? На їхні місця підтягують лейтенантів та капітанів. Це дезорганізує [російську армію] у моменті", — вважає Лузін.

Ще один російський військовий експерт Юрій Федоров говорив, що на всіх мобілізованих росіян може не вистачити офіцерів.

"Мобілізованих потрібно структурувати, починаючи від взводу, закінчуючи дивізією, корпусом і так далі. Для цього потрібен офіцерський корпус, вважається, що в російській армії на одного офіцера має припадати приблизно десять рядових. Якщо ви призиваєте 300 тисяч рядових, ви маєте десь набрати 30 тисяч офіцерів різних спеціальностей. Такої кількості офіцерів у діючій російській армії немає", – заявляв він.

Нагадаємо, що втрати росіян наближаються до 172 тисяч. Минулої доби ліквідовано ще 570 солдатів РФ.

Раніше британська розвідка повідомила, що Росія зазнає великих втрат у спробах оточити Авдіївку.

Читайте також:

  • Новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Viber.

Джерело