На фронті загинули четверо військових з Дніпропетровщини – Олександр Шашкін, Сергій Ємець, Ян Федоров та Юрій Осауленко.

У боях за незалежність України загинув житель Апостлового, що на Криворіжжя Олександр Шашкін. Про це повідомили на сторінці Криворізької районної державної адміністрації.

Військовому було 32 роки.

На фронті загинули четверо військових з Криворіжжя – Олександр Шашкін, Сергій Ємець, Ян Федоров та Юрій Осауленко

На фронті загинув житель села Нова Січ Апостолівської громади Сергій Ємець. Про це повідомили на сторінці Криворізької районної державної адміністрації у фейсбук.

Військовому було 53 роки.

"В останню путь своїх Героїв жителі Апостолівщини проводжали живим коридором, стоячи на колінах та віддаючи шану пам’яті звитяжних захисників, які не пошкодували власних життів за те, аби у кожній українській родині був мир", – йдеться у повідомленні.

21 березня під час виконання завдання з охорони та оборони об’єкту національної транспортної системи України в Полтавській області загинув військовий Ян Федоров. Про це йдеться на сторінці Криворізької районної адміністрації в фейсбук.

Чоловік родом з села Софіївка Лозуватської громади. Навчався у Валівській середній загальноосвітній школі, далі здобував освіту у Вищій академії МНС у Вінниці. На початку повномасштабногр вторгнення, не чекаючи на повістку, пішов добровольцем.

Військовому було 30 років.

На фронті загинув військовий з Криворіжжя Юрій Осауленко. Про це йдеться на сторінці Криворізької районної адміністрації.

Військовому було 23 роки.

Читайте також

Дмитро Зайцев і Євген Пучков. Двоє бійців з Дніпропетровщини загинули у боях на Донбасі

Загинули в боях за Донбас. Троє бійців з Дніпропетровщини посмертно відзначені державними нагородами

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело