Лампи розжарювання, які жителі Полтавщини обмінюють у поштових відділеннях, утилізують за гроші з обласного бюджету. Компанія, яка виграла на це тендер, пропонує переробку за майже 1 мільйон гривень. Про це стало відомо з порталу "Prozorro".

Серед чотирьох учасників торгів найменшу ціну на роботи запропонувала львівська фірма – 981 тисячу гривень. Із компанією мають укласти договір.

Згідно з технічним завданням, компанія має періодично вивозити лампи із 10 місць тимчасового зберігання. Загалом утилізувати планують майже 1 мільйон 670 тисяч ламп. Їх мають розділити на деталі та переробити.

На утилізацію ламп, які обмінюють жителі Полтавщини, витратять майже 1 мільйон гривень

Виконати роботи фірма має до 20 грудня цього року.

Як повідомив Суспільному заступник директора з розвитку мережі Полтавської дирекції "Укрпошти" Павло Шестопал, нині до поштових відділень області принесли майже 700 тисяч ламп розжарювання.

Що відомо На збирання, перевезення та утилізацію ламп розжарювання у Полтавський області передбачили 2 мільйони 220 тисяч гривень. Обмін роблять у рамках всеукраїнської програми за підтримки Європейського Союзу та Уряду України задля зменшення навантаження на енергосистему країни. Одна людина може замінити не більше п’яти ламп розжарювання. Усього Україні планують надати 50 мільйонів LED-ламп із них 30 мільйонів вже закупили, розповідав раніше Суспільному директор Полтавської філії "Укрпошти" Юрій Набасов. Читайте також У Кременчуці завершують опалювальний сезон у багатоповерхівках

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Джерело