Гороскоп на квітень для України. Що чекає на полі бою і як вплине Сонячне затемнення на хід війни.

“3 міста в небезпеці”: астрологи дали тривожний прогноз на квітень для України – гороскоп
Квітень для України буде дуже непростим. Як прогнозують астрологи, місяць для всіх буде вкрай небезпечним через Сонячне затемнення.

“З 20 квітня очікується Сонячне затемнення. У цей період будуть доленосні рішення. Збільшується енергія на абсолютне прийняття, але зробити нічого не вийде”, – говорить астролог Яна Тимощук, повідомляє Главред.

За словами астролога, в квітні почнуться “американські гірки”.

“Квітень – це емоційні гойдалки. Почнуться “американські гірки”, які не завжди можуть привести в потрібну ситуацію. Не можна дозволяти своїм думкам піддаватися. Можуть активізуватися землетруси і повені. Земля починає активізуватися”, – додала вона.

Тимощук зазначає, що в 3 містах України може бути серйозна небезпека.

“Готується нова війна Володимира Путіна. Війна йтиме на виснаження. Це новий етап. Можуть збільшиться нові ракетні удари в 3 містах: Запоріжжя, Харків, Дніпро. Будьте пильні і акуратні, особливо ті, хто знаходиться на цих територіях”, – говорить астролог.

За її словами, Україна обрала нову тактику у війні.

Хто така Яна Тимощук
Яна Тимощук (Езотеричка) – езотерик, ведичний астропсихолог, таролог. Автор унікальної методики прогнозування, йдеться на YouTube-каналі астролога.

“Україна обирає нову військову тактику на повалення ворога. Максимально розтрощити економіку, військову базу, техніку. Так, втрат багато і з одного боку, і з іншого”, – каже Тимощук.

Контрнаступ ЗСУ у квітні
Астролог Олексій Кириченко зазначає, що квітень дуже несприятливий місяць для контрнаступу української армії.

“Марс в знаку зодіаку Рак. Рак означає рухатися назад. Це положення планет призведе до якихось відступів. Марс – планета війни і впливає на емоційний стан військових. Затемнення Сонця, яке відбудеться 20 числа, буде впливати весь квітень. У цей період не дуже добре наступати, це дуже напружений аспект. Можуть вдарити по ТРЦ, житловому будинку або військовому об’єкту. Краще на Затемнення не робити нічого важливого, буде багато питань”, – додав він, передає Главред.

Кириченко також прогнозує, що до кінця травня можуть завершитися потужні стрільбища.

Хто такий Олексій Кириченко
Олексій Кириченко вивчає астрологію з 1999 року. З 2005 року почав викладати астрологію. Є автором багатьох статей на тему астрології. Має свій власний ютуб-канал.

“Важливих рішень в кінці квітня не можна приймати. Також на початку травня буде дуже емоційний і тривожний стан. Тільки до кінця травня, коли пройде затемнення, можливо закінчиться сильна стрілянина і до літа буде спокійніше”, – сказав астролог.

Джерело