Напередодні співробітники ювенальної превенції поліції Прикарпаття відвідали навчальні заклади в Коломиї, Косові, Долині та Яремчі. Для тамтешніх підлітків правоохоронці провели урок безпеки.

Поліцейські нагадали молодому поколінню їхні права та обов’язки. А ще розповіли про злочини та правопорушення, які найчастіше вчиняють неповнолітні.

Поліцейські обговорили з учнями тему домашнього насильства і булінгу в молодіжному середовищі. Адже кожен, хто потерпів від кривди, має право на захист, правову допомогу та психологічну підтримку. Поліцейські нагадали учням куди необхідно звертатись за допомогою у разі виявлення таких фактів.

Розповіли ювенали й про правила поведінки на дорогах. Учасниками дорожнього руху є не лише водії, а й пішоходи які мають теж дотримуватись певних правил. Наприклад, переходити проїзну частину у визначених місцях.

Підлітки уважно слухали правоохоронців та активно дискутували.

Нагадаємо, профілактичні та просвітницькі заходи – частина повсякденної роботи ювенальної превенції обласної поліції. Вони допомагають не лише побудувати довірливі відносини з підлітками, а й сприяють їхній ерудованості.

Ювенальні поліцейські проводять у школах Франківщини уроки безпеки. ФОТО Ювенальні поліцейські проводять у школах Франківщини уроки безпеки. ФОТО Ювенальні поліцейські проводять у школах Франківщини уроки безпеки. ФОТО Ювенальні поліцейські проводять у школах Франківщини уроки безпеки. ФОТО

Джерело