24 березня у Коломиї попрощалися і поховали воїна Івана Дзумедзея.

Прощання провів парох церкви отець Володимир Касіян.

Іван Дзумедзей з 1 по 9 клас навчався у Коломийській школі №6, згодом поступив в індустріально-педагогічний технікум, де навчався та зустрів друзів. За життя був веселим, сміливим, життєрадісним, мав надзвичайно добре серце. З 2013 по 2014 рік служив в армії. Жив, працював, любив малювати та кінематограф, будував плани на життя.

Після початку повномасштабного вторгнення пішов у лавах добровольців захищати рідну землю від окупанта. Служив рік, за цей час отримав осколкові поранення, мав дві контузії.

Під час чергової відправки на передову внаслідок трагічного випадку загинув, що стало справжньою трагедією для рідних.

“Зверніть увагу на біографію воїна. Він пішов добровольцем. От так собі зараз скажімо, а чи ми підемо завтра добровільно захищати Україну? Якщо чесно сказати, то ми будемо дуже довго думати, а він пішов, щоб пережити оце пекло війни”, – сказав на поховальній церемонії отець-парох церкви Святого Йосафата.

Парафія Святого Йосафата на унікальному дзвоні-карильйоні заграла військовому Державний гімн України.

На Прикарпатті попрощалися з загиблим на війні Іваном Дзумедзеєм. ФОТО На Прикарпатті попрощалися з загиблим на війні Іваном Дзумедзеєм. ФОТО На Прикарпатті попрощалися з загиблим на війні Іваном Дзумедзеєм. ФОТО На Прикарпатті попрощалися з загиблим на війні Іваном Дзумедзеєм. ФОТО

Джерело