Росія програє війну проти України і кожен російський убивця повинен розуміти: ордер на арешт – це найкраще, що може з ними статися. Про це президент Володимир Зеленський сказав у вечірньому зверненні.

Він розповів про поїздку в регіони — на передову на Донбасі та Харківщину.

"Почав із фронту, з району Бахмута. Це честь для мене – підтримати наших воїнів, які боронять державу у найжорсткіших фронтових умовах. Вручив державні нагороди, подякував нашим бійцям за хоробрість, за їхню стійкість, за Україну, яку ми бережемо завдяки саме таким героям. Відвідав поранених воїнів. Побажав їм якнайшвидшого одужання", — сказав президент.

Кожен російський вбивця має розуміти, ордер на арешт — це найкраще, що може з ним статися — Зеленський

Зеленський подякував медикам і всім хто допомагає військовим відновлюватися після поранень.

Він зазначив, що боляче дивитися на міста Донбасу, яким Росія принесла страждання і руїну.

"Майже постійна, щогодинна сирена повітряної тривоги в Краматорську, постійна загроза обстрілів, постійна загроза життю. Саме там, на Донбасі, на Харківщині, – всюди, куди прийшло російське зло, очевидно, що державу-терориста не можна зупинити нічим іншим, окрім одного – нашої перемоги. І ми її забезпечимо – українську перемогу", — сказав Зеленський.

Президент наголосив, що Росія програє війну розв'язану проти України.

"Ми обовʼязково відповімо окупанту на кожен удар по наших містах... Сьогоднішні російські удари по Запоріжжю, нічна атака на Київщину... Усі удари Росії отримають як військову, так і політичну, і юридичну відповідь. Росія програє цю війну. Усі все це розуміють. І кожен російський убивця повинен розуміти: ордер на арешт – це найкраще, що може з ними статися", — сказав він.

На Харківщині Зеленський провів нараду щодо ситуації в регіоні, щодо соціальних та безпекових потреб. Обговорили питання відбудови, гуманітарного розмінування, відновлення енергомереж. Все, що в компетенції уряду, буде зроблено обов’язково.

"Дуже важливо, що Харків тримається міцно. Місто живе, місто бореться, Харків дає силу всьому нашому сходу. Я дякую кожному й кожній, хто залишився в Харкові, хто працює, хто дає роботу іншим, хто зберігає безпеку, захищає кордон. мені було дуже приємно передати Харкову спеціальну відзнаку. Відзнаку міста-героя, стрічку на прапор міста, що позначає особливу хоробрість харків’ян", — сказав він.

Президент також привітав мусульман з початком священного місяця Рамадан.

Читайте також

Нагороди на передовій та у шпиталі: що відомо про приїзд Зеленського до оборонців Бахмута

Зеленський приїхав до Харкова з неанонсованим візитом та передав відзнаку "Місто-герой України"

Джерело