Відомий український астролог Влад Росс, який пророкував вибухи на Кримському мосту, визначив за зірками кілька версій смерті кремлівського диктатора володимира Путіна. Також Влад Росс розповів, коли найімовірніше настане останній день президента країни-агресорки.

Людина, яка постійно відправляє своїх двійників на зустрічі замість себе, може загинути вже влітку поточного року, оскільки до будинку смерті російського диктатора увійшов Чорний Місяць 17-18 березня.

Про це Влад Росс розповів у своєму черговому ефірі на YouTube.

Астролог повідомив імовірну дата загибелі путіна:

Астролог повідомив імовірну дата загибелі путіна:

За словами Росса, вже в липні путін може померти від вогнепальної зброї або в неї може потрапити дрон, а також він може повторити долю Адольфа Гітлера.

"У нього може повторитися ситуація, яка була у Гітлера. Він може отруїти себе, а потім йому хтось пустить кулю в лоб", - заявив астролог.

Астролог повідомив імовірну дата загибелі путіна:

Однак, за прогнозами астроексперта, війна в Україні зі смертю президента Росії може не припинитися. Все залежатиме від його спадкоємця, який обере або проукраїнську позицію, або крісло путіна займе такий самий диктатор.

Раніше повідомлялося, військовий експерт розповів, коли ВСУ підуть у контрнаступ і доки дійдуть: у червні їх не зупинитиме.

Також, жіночий боді з кульовими отворами, ракетами, зруйнованим будинком: у мережі жахнулися цинізму українських ділків.

Джерело